O nas

Swoją pierwszą studnię głębinową zbudowaliśmy w 1992 roku. Od tego czasu stworzyliśmy niezależne źródła wody dla wielu Klientów indywidualnych, firm, osób prowadzących działalność rolniczą i sadowniczą oraz zakładów przemysłowych. Zbudowane przez nas studnie głębinowe są hermetyczne, zabezpieczone przed wnikaniem zanieczyszczeń, dzięki czemu dostarczają idealnie czystej, zdrowej wody. Klienci doceniają również zalety ekonomiczne – woda czerpana z własnego ujęcia jest o wiele tańsza niż ta pochodząca z komercyjnego wodociągu.

Kim jesteśmy i co robimy?

Firmę Aquawiert tworzy zespół kierowniczy posiadający odpowiednie uprawnienia i wieloletnie doświadczenie w branży oraz geolodzy, którzy wykonują potrzebne badania (wywiad geologiczny) i dobierają optymalne technologie dostosowane do rodzaju gleby na terenie, gdzie ma zostać wywiercona studnia.
Nasze mobilne maszyny pozwalają sprawnie dojechać do inwestora, a przeszkoleni operatorzy zadbają nie tylko o jakość prac, ale i to, aby usługę wykonać szybko i precyzyjnie bez uciążliwego dewastowania działki. Po zakończeniu budowy studni porządkujemy teren wokół inwestycji.

Najbardziej zaawansowane techniki

Gwarantujemy, że zaawansowany sprzęt, który posiadamy (m.in. specjalistyczna wiertnica gąsiennicowa EDT 710, specjalistyczny pojazd sprężarka śrubowa marki Atlas Corpo) oraz nowoczesne techniki wykorzystywane przez naszą firmę pozwalają wywiercić studnię w różnych warunkach glebowych - w tym na terenach podgórskich oraz na innych trudnych obszarach, gdzie występują dolomity, wapienie lub piaskowce.

Gwarancja efektu

Dysponujemy pełnymi opracowaniami pochodzącymi z Państwowego Instytutu Geologicznego, wykonujemy samodzielne badania, zdobywamy specjalistyczną wiedzę na temat warunków glebowych na konkretnym terenie. Szczegółowo określamy warunki hydrologiczne w miejscu, w którym nasz Klient planuje zbudować studnię i na tej podstawie ustalamy dostępność wodnych podkładów głębinowych oraz ich wydajność.

Dzięki temu każde realizowane zlecenie możemy objąć gwarancją – gdy nie dowiercimy się do źródła wody, mimo wcześniejszego określenia dostępności pokładów głębinowych, nie pobierzemy od Państwa żadnej opłaty za podjęte działania!